Váš nákupní košík je prázdný!

Všechny barvy inspirace

Rate this item
(1 Vote)

Návraty domů jsou stále stejné: přivítat partnera, nakrmit psa, večeře, televize, koupelna, ložnice… Najednou se člověk přistihne, že je třeba něco změnit, ale neví přesně, co. A nebo: nový byt, ještě bez nábytku, jen ho vymalovat, ale jak? Ať už patříte k těm nebo oněm, a nebo zažíváte úplně jiný příběh, nechte se inspirovat. Třeba je interiérový dekor přesně to, co hledáte. Jistě, někdy stačí pouze znovu vymalovat nabílo, ale proč nebýt odvážnější? I byt v panelovém domě je možné proměnit v luxustní rezidenci, když víte jak. 

O společnosti

Rate this item
(2 votes)

Hledáte inspiraci pro malování interiéru?

 Jestli uvažujete jak zkrášlit svůj byt, pokoj, kuchyň, nebo celý dům - inspiraci naleznete na naší stránce www.adicolor.cz.

 Jeden z největších Italských výrobců dekoračních barev a stěrek Adicolor přichází na Český trh. Velký výběr italských dekoračních barev a stěrek umožní zkrášlit interiér nejen bytu, domu ale i dokonce restaurace, hotely, zámky. Co přinese individualitu a originálnost čeho se dotkne štětec s naší barvou. Pro inspiraci malování pokojů si vyberete vhodné odstíny barev. Dekorační barvy na zed´ firmy Adicolor  jsou světově uznávané výrobky. Práci s dekoračními barvami Adicolor zvládne nejen profesionál ale i prostý občan nebo obyčejná kuchařka.

Luxusní povrchy – možná dostupnější, než jste si mysleli

Rate this item
(1 Vote)

Slovo luxus vyvolává v člověku velmi specifické emoce, neboť symbolizuje něco výsadního, unikátního, nedostupného. Pokud by se vyhlašovala soutěž o výraz, který je marketingem nejčastěji zneužívaný, rozhodně by se právě toto slovo ocitlo na předním místě. Nejlépe to vyjadřuje užívání sousloví “luxus pro každého”, které je striktně vzato nesmyslné. Skutečný luxus nemůže být – už z definice – dostupný každému.

Benátský štuk – tradiční, a přitom moderní

Rate this item
(0 votes)

V dnešní době existuje nepřeberné množství dekoračních interiérových technik, některé z nich ještě před pár lety technologicky patřily do říše sci-fi. Navzdory tomu si však prastará technika benátského štuku stále uchovává kouzlo a dokáže i dnes oslovit lidi s nejrůznějším vkusem, od milovníků dekorativně pojatých interiérů až po ty, co obdivují střídmý luxus.

Oblíbené produkty

Nemáte v seznamu přání žádný produkt.

Porovnání zboží

Nemáte žádný produkt ke srovnání.

Bestsellery