Školící turné Adicoloru po Českých zemích

Školící turné Adicoloru po Českých zemích

Na sklonku roku 2013 byl Adicolor přizván společnostmi Barvy laky Hostivař a SPOKAR ke společnému školícímu turné po České republice. Záštitu nad celým projektem převzal Cech malířů a lakýrníků České republiky (CML). Pilotní školení, které mělo zároveň formu vánoční besídky, proběhlo v prosinci v Praze a milým překvapením byla návštěva starosty obce Líbeznice, v jejímž katastru se sešlost konala.

 

20131210 190817

 

Číst dál...

Zmena měnové politiky ČNB!

Zmena měnové politiky ČNB!

Jak jistě víte, ČNB 7.11.2013 svou intervencí (nákupem Eur) výrazně oslabila českou měnu. Cílem této intervence bylo posunout kurz z dlouhodobě ustálené hranice kolem 25,7 Kč/Eur k hodnotě 28,0 Kč/Eur.

crop-516372-koruna 520x250

 

Číst dál...

Malování náročných prostor vyřeší Travertinus

Travertin$20Abbau

Rádi byste dali nový vzhled vaší koupelně nebo kuchyni? Nelíbí se vám dlaždičky na stěnách, ale bojíte se, že když je sundáte a vymalujete dekoračními barvami, nebude barva na zdech držet?

 

Číst dál...

Showroom dekoračních barev ADICOLOR

vstup

Všichni odborníci i milovníci nejrozmanitějších dekoračních technik a kvalitních odolných materiálů mohou zavítat do showroomu na ulici

Modřanská 80 v Praze 4...

 

Číst dál...

Působení barev na naši náladu a chování

264424 632651916763040 2042010579 n2

Každý z nás se už na základní škole naučil dělit barvy na teplé a studené. Studené a světlé barvy místnost rozšíří, teplé a syté naopak zúží. Teplejší barvy pokoj pocitově oteplí, chladné vnímání tepla snižují. Každá barva má však svoje další významy a oblasti působení a ne každá barva se hodí do všech místností.

 

Číst dál...

Odborníci Alphadecor.cz dokážou ve vašem interiéru zázraky

www.adicolor.cz

 

Pokud chcete dodat vašemu interiéru šmrnc a zcela originální, exkluzivní vzhled, který bude přesně odpovídat vašemu vkusu a požadavkům, oživte ho dekoračními barvami Adicolor.

 

Číst dál...

Probuďte v sobě umělce s barvami Adicolor


dESIRE PIC1

Desire fRONT cOVER

 

 

V každém z nás se skrývá duše umělce. Pokud jste v sobě ještě neodhalili skrytý talent, máte nyní jedinečnou příležitost. Vyzkoušejte dekorační barvy Adicolor, popusťte uzdu vaší fantazii a pusťte se do malování.

 

Číst dál...

ADICOLOR boduje na světových trzích


1306952975

adicolor7

 

Italské dekorační barvy ADICOLOR jsou synonymem krásy, inovace, dekorace, elegance, efektivního řešení a fascinujícího světa barev. Díky barvám ADICOLOR má nyní naprosto každý možnost zkrášlit si nejen svůj dům, byt či kancelář, ale i prodejní prostory, restaurace nebo hotely.

Číst dál...

Podkategorie

Copyright 1997–2024 Adicolor.cz