Dekorační barva MizaarDekorační barva Dekorační barva Mizaar

Prestižní finální úprava na vápenném základě s efektem Benátské lesklé omítky.

Produkt nejvyšší kvality k získaní efektu Benátské omítky. Formulovaný na základě vápna a vybraného mramorového prachu garantuje jemnou, sofistikovanou a prestižní finální úpravu v dokonalé harmonii jak s klasickým tak s moderním stylem, v neposlední řadě i díky bohaté škále barevných odstínů. MIZAAR, ke znovuobjevení exkluzivity této krásné, tradiční italské finální úpravy. Je také možné přidat 1 lt METALTOP Gold KS ke každé 4 litrů MIZAAR na vrchní vrstvu, k vytvoření opravdu nádherné zlatého efektu.

 

   


Dekorační barva ShadéDekorační barva Dekorační barva Shadé

Odvážné a výrazné vodou ředitelné, dekorativní  barvy s metalickym efektem.

SHADE S je nový fascinující povrchová úprava mezi řady Shade kovových efektů. Je sloučení mezi hladkým a tvarovaným povrchy, který může vytvořit se skutečně unikátních kontrastů a odrazy.

K dispozici ve 3 základech: Gold, Silver a hliník, které mohou být navíc snadno tónovat do široké škály odstínů přidáním Adicolor Tinters produkovat zajímavé odstiny a povrchové úpravy svých snů.

 


Dekorační barva Velé S&G Dekorační barva Dekorační barva Velé S&G

Siloxanový krém pro malování stěn, patinovaný voskový efekt se zlatými nebo stříbrnými flitry

Luxusní siloxanový, snadno aplikovatelný průhledný povrchový nátěr s výraznými zlatými nebo stříbrnými flitry, který propůjčí živost a hloubku s výjimečným světelným efektem každé stěně v interiéru. Stěna získá ochranu a zachová si dobrou prodyšnost. Sytá barva jí pak dodá nadčasově elegantní vzhled.

Aplikace barvy jednoduchými krouživými tahy pomocí speciální rukavice Adicolor je snadná a zábavná. Nátěr Velé S&G je velmi vydatný a zvláště vhodný pro stylovou a elegantní povrchovou úpravu sádrokartonových i omítaných stěn; výsledný povrch je omyvatelný.

Nadčasová elegance, to je Velé

Pokud vás již omrzelo nanášet barvu stále jen štětkou nebo válečkem a hledáte něco nevšedního a přitom nadčasového, je průhledný siloxanový nátěr  Velé určen právě pro Vás. Barvy na zeď lze nanášt i jinak – v případě Velé se barva roztírá krouživými pohyby speciální rukavicí, což je jednak zábavné a jednak zdravé – konečně můžete zapojit ty skupiny svalů, které se běžným pohybem posilují jen obtížně. Sytá barva Velé tak při aplikaci dodá vitalitu Vašemu tělu, poté Vás bude těšit její nadčasový a elegantní vzhled. Pokud si potrpíte na třpytivé povrchy, je tu pro Vás v nabídce i Velé Silver&Gold. Stříbrné či zlaté flitry oživí interiér zejména v případě, že je touto barvou natřena jedna dominantní zeď. Nezapomínejte, že celý interiér nemusí být vymalován monotónně, originální charakter mu dodá i vhodná kombinace barev.

    


Dekorační barva SOGNI SK Dekorační barva Dekorační barva SOGNI SK

Moderní a elegantní dekorativní nátěr s perleťovým efektem

SOGNI SK je moderní a elegantní profesionální systém pro malování stěn. Hlavní charakteristikou této perleťové, průsvitné povrchové úpravy je metalický nebo duhový efekt, který mění odstín podle úhlu, z něhož se díváme, což dodává povrchu stěny jemný lesk. Nátěr je velmi trvanlivý a omyvatelný. Díky tomu je vhodný pro všechny místnosti vašeho domova; zejména je pak ideální pro rušné veřejné prostory, jako jsou hotely, školy, nemocnice či kanceláře. Jednoduchý způsob, jak vytvořit speciální efekty v působivých barvách, které působí dojmem velké hloubky a textury.

Luxusní vzhled omyvatelné stěny - Sogni SK

Dovedete si představit vzorník barev, ve kterém chybí perleť? My ve společnosti Adicolor rozhodně ne, proto jsme připravili moderní a elegantní dekorativní nátěr Sogni SK. Díky vysoké trvanlivosti je ideální variantou pro rušné veřejné prostory, jako jsou hotely, nemocnice, školy, či kanceláře, dokáže však prozářit i koupelnu či kuchyň. Ve větších prostorech vyniknou jeho specifika zejména tehdy, když jej doplní vhodná kombinace barev na ostatních stěnách. Kombinovat jej lze i v rámci jednoho povrchu – k tomu se skvěle hodí zejména metalické barvy řady Shadé, skvělých výsledků dosahujeme také v kombinaci s plastickým základem barvy DekorDek. Podrobnější informace Vám rádi poskytneme v nově otevřeném showroomu, nebo je naleznete v příslušných rubrikách na našich webových stránkách. 

  


Dekorační barva SANDÉ Dekorační barva Dekorační barva SANDÉ

SANDÉ - fantastická písková povrchová úprava do interiérů s překryvy barev

Tato nová povrchová úprava s jemnou a „hladivou" pískovou texturou, která obsahuje jemný přírodní křemíkový písek, propůjčí jakékoli stěně v interiéru fantastický, harmonický a efektní vzhled. Můžete jí ponechat matný, měkký, teplý a přírodní vzhled, nebo ji můžete dále doplnit svrchním nátěrem Velé Gold nebo Silver, čímž dostanete ještě působivější výsledek. Sandé se velmi snadno nanáší a má tu výhodu, že se dobře odstraňuje, pokud časem budete chtít svoji malbu změnit.

Sandé – pro ty, co milují moře a pískové pláže

Malování na zeď začalo už v pravěkých jeskyních, pro moderní interiéry je dnes k dispozici široká nabídka finálních povrchů.  Mezi nimi mají speciální místo barvy s pískovou texturou, které dokážou propůjčit interiéru fantasticky přirozený vzhled a jemnou, přitom však viditelnou strukturou povrchu evokují nekonečné písčité pláže.  Vzorník barev a jejich odstínů od společnosti Adicolor by bez barvy Sandé rozhodně nebyl úplný.

   


Dekorační barva Desiré M&GDekorační barva Dekorační barva Desiré M&G

Mramorový efekt je tak snadný

Napodobte fascinující vzhled luxusního přírodního kamene, např. mramoru nebo žuly, skutečně jednoduchým a levným způsobem, kterým vytvoříte velkolepý povrchový efekt. Nyní můžete kdykoli a snadno vytvářet fantastické obklady, panely či sloupy a obohatit tak vzhled kuchyně, koupelny, schodiště nebo obývacího prostoru. Jde o ideální řešení vysoce kvalitního povrchu, který zvýrazní stěny hotelů, restaurací, obchodů či nákupních center.

 

   


Dekorační barva Desiré CHANTALDekorační barva Dekorační barva Desiré CHANTAL

Perleťově kovový zrnitý povrch v ohromujících barvách.

Desiré CHANTAL je nová velice zajímavá varianta řady dekorativních zrnitých nátěrů Adicolor. Perleťově metalízový zrnitý povrchový nátěr připravený k okamžitému použití v nejmodernějších barvách: modrá, broskvová, růžová, zelená, šedá a levandulová, a to vše obohaceno atraktivními jemnými stříbrnými mikrogranulemi. Skutečně fascinující a jasně svítivý povrch, který dodá lesk a eleganci každému prostoru v interiéru.

Nechte se inspirovat perleťově kovovým charakterem barvy Desiré Chantal

Ještě před několika dekádami byla nabídka barev značně omezená, bouřlivý rozvoj nejmodernějších technologií společně s dlouhodobým výzkumem na poli chemie však umožnily, že dnes jsou v nabídce barev efekty, o nichž jsme si včera mohli jen nechat zdát. Typickým příkladem je barva Desiré Chantal, jejíž receptura je výsledkem vysoce sofistikovaného výzkumu. Perleťově metalický povrchový nátěr s viditelným zrnem je připraven k okamžitému použití v nejmodernějších odstínech: modré, broskvové, růžové, šedé a levandulové. Stříbrné mikrogranule dodávají výslednému povrchu zcela nový, originální a neopakovatelný charakter. Inspirace malování je tu!


Dekorační barva Desiré

Dekorační barva Dekorační barva Desire

Speciální konečná úprava nejvyšší kvality na bázi bílých vloček.

Z dlouholeté zkušennosti Adicolor, získané působením v produkci dekorativních maleb, se zrodil k obohacení již tak širokého spektra produktů, nový přípravek na povrchovou úpravu, Desiré. Desiré nalézá uplatnění v kancelářích, obchodech i jiných interiérech, všude tam, kde požadujeme speciální úpravu, která v sobě dokáže snoubit nejen eleganci a rafinovanost, ale i jistou rustikálnost v jedinečné harmonick spojení. Smicháním různých Tinters v rovném či různorodém poměru můžeme obdržet celou škálu barev a odstínů, které jistě uspokojí představy a nároky každého zákazníka.

Malování pokojů barvami z kolekce Desiré

Dlouholetá zkušenost s přípravou prvotřídních barev umožnila společnosti Adicolor rozšířit nabídku o kolekci barev Desiré. Ta zvýší prestiž kancelářským prostorům, ale i privátním interiérům. Malování pokojů touto barvou není náročné, je však dobré mít alespoň základní zkušenost s interiérovou malbou, neboť Desiré se nanáší speciální štětkou a po částečném zaschnutí se roztírá plastovou špachtlí. Výsledek však stojí za to: Desiré v sobě snoubí rafinovanost a eleganci, a přitom dodá interiéru rustikální charakter. Pro náročnější zákazníky je v nabídce také varianta Desiré Luxury. Více o obou barvách se dozvíte na našich webových stránkách.

   


Dekorační barva Desiré LuxuryDekorační barva Dekorační barva Desiré Luxury

Rafinovaná konečná úprava nejvyšší kvality na bázi vloček v barvách zlato, stříbro a měď.

Velmi elegantní , bohatá konečná úprava charakterizovaná vločkami ve zlaté, stříbrné a mědené barvě. Rafinovanost výsledného efektu s elegantními odlesky propůjčují prestiž nejen kancelářskému nebo hotelovému interiéru, ale i obchodu  či vaší domáctnosti . Široká paleta barevných nuancí uspokojí každý požadavek.

 

   


Dekorační barva ShadéDekorační barva Dekorační barva Shadé

Okouzlující konečný efekt, který zanechá hluboký dojem.

SHADÉ je velmi efektní finální nátěr existující ve dvou elegantních verzích: hladká a hrubá. Ukázkové odstíny vyplývají ze základu  v barvách zlato, stříbro,měď, bronz a to přidáním vybraných Adicolor TINTER.Hladká verze SHADÉ L se výborně hodí k nátěru válečkem, jako emailová barva na zeď, dřevo nebo kov. Tato barva dokáže vhodně obohatit upravené zdi, kolony a ostatní dekorativní prvky. Hrubá verze SHADÉ R je vhodná k aplikací štětkou nebo tamponem. Jejím prostřednictvím můžeme vytvořit oslnivé stínování a plastickou malbu plnou třpytu, která dodá prestiž a exkluzivitu hotelům, schodištím, kancelářím, obchodům, nebo vašemu domacímu prostředí. Shadé je možné nanášet i štetkou nebo houbou na nerovnoměrný povrch ke zvýraznění jeho jedinečnosti.

   


Dekorační barva AmiréDekorační barva Dekorační barva Amiré

"Hvězdy světla" k obohacení a navození jedinečnosti každé finální úpravy.

AMIRE´, hvězdy světla, nová dekorativní malba výrazně vynikající v nabídce ADICOLOR. Probouzí novou inspiraci a má schopnost zkášlit naše prostředí. AMIRE´ je finální úpravou pro interiéry omyvatelné e resistentní, která umožnuje obohatit zvolený podklad zlatým či stříbrným tečkováním – vše k aplikaci válečkem. AMIRE´ je určena k nátěru na omyvatelné malby, stínování,  mnohobarevné dekory, omítku nebo jako další dekorativní prvek. Na matném povrchu vznikne zařivý efekt ještě o něco výraznější a lesk na něm vzniklý bude viditelnější v závislosti na světelném úhlu. Magicky svůdná, brilantní finální úprava.

Dekorační barva Amiré video   Dekorační barva Amiré video


Dekorační barva VELI&VELLUTIDekorační barva Dekorační barva VELI&VELLUTI

Rafinovaný efekt jedinečný na dotek, s neodolatelým stínováním ve zlaté nebo stříbrné barvě.

VELI&VELLUTI; velmi elegantní, dekorativní finální úprava na vodní bázi, kterou ADICOLOR nabízí ke zkrášlení zdí těch nejprestižnějších interiérů, nejelegantnějších domů, nejambicioznějších kanceláří a nejrafinovanějších hotelů. Tento jedinečný efekt dokáže dát pocit hlubokého uspokojení tomu, kdo si jej zvolí. Barevné odstíny představené ve vzorníku, jsou ukázkou, jak tato finální úprava dokáže uspokojit nejrůznější poptávku. Nátěry Veli&Velluti jsou k dispozici ve dvou verzích, na zlatém nebo stříbrném základu. Požadovaný odstín se obrží přidaním zvolených Adicolor Tinters nebo tintometrickým systémem, podle potřeby.

   


Dekorační barva I DAMASCHIDekorační barva Dekorační barva I DAMASCHI

Elegantní finální úprava pro interiéry s "Damasco" porézním efektem.

Velice elegantní finální úprava s "Damasco" efektem navozuje atmosféru vznešených domů minulých časů. Průsvitná malba, která ztmaví a zvýrazní podkladový odstín. Dekorativní malba k dispozici i ve zlatavém, stříbřitém nebo měděném odstínu určená ke snadné aplikaci mořskou houbou, tamponem nebo jiným náčiním, dle požadovaného efektu I DAMASCHI Transparent může být také použit ve směsi 1:1 s METALTOP KS GOLD pro vytvořeni nádherne zlate smaltoveho efektu povrchu.

 


Dekorační barva VenyseDekorační barva Dekorační barva Venyse

Zjednodušená konečná úprava špachtlí na panel s efektem benátský štuk.

VENYSÉ je velká novinka od Adicolor, díky níž můžeme velmi jednoduše získat efekt podobný klasickému benátskému štuku. Adicolor umožňuje jeho snadnou aplikaci nejen pro profesionála. Adicolor vyvinul speciálni formuli aplikovatelnou jednoduše štětcem a špachtlí.

 

 

   


Dekorační barva Venexian fauxDekorační barva Dekorační barva Venexian faux

Dekorativní omítka, syntetická finální úprava pro nejrozmanitější použití.

VENEXIAN FAUX  je moderní řešení na syntetickém základu, umožní rychlou a snadnou aplikaci za použití jakéhokoliv druhu pigmentu v pastozní konzistenci. Elegantní, hladká a lesklá finální úprava.

Benátský štuk – věčná inspirace

Benátky patří k nejkrásnějším městům na světě. Charakteristická architektura je však nepředstavitelná bez kvalitního a originálního řemeslného provedení.  Benátský štuk má ve světě interiérové malby stejný význam jako Michelangelo pro renesanční malířství. Dávná technologie, která ve městě obrůstajícím Canal Grande d osáhla dokonalosti, a hrdě proto nese jeho jméno, se předávala z generace na generaci a její výrobní tajemství se střežilo jako dnes receptura na Coca-Colu. Dnes už však není třeba tuto finální interiérovou úpravu jezdit obdivovat do Benátek, protože italská společnost Adicolor, která má nově zastoupení i v České republice, nabízí ve svém širokém portfoliu barev i věrnou imitaci této klasické interiérové techniky. Venexian Faux je moderní variantou benátského štuku. Syntetický základ umožňuje snadnou aplikaci, použít je možné libovolný druh pigmentu. . Výsledný efekt je při správném provedení téměř k nerozeznání od originálu, přitom však moderní technologie umožnily, aby aplikace byla snadná. Neméně zajímavá je barva Mizaar na bázi vápna a mramorového prachu. Bohatá škála barevných odstínů uspokojí i nejnáročnější klienty.

Benátský štuk je dnes možné mít i ve svém interiéru a okusit tak nefalšovanou atmosféru Itálie.

   


Dekorační barva JOYE'Dekorační barva Dekorační barva JOYE'

JOYE' unikátní brilantní uprava povrchu.

Naší ambicí je vytvořit efekt, který překvapí a překvapí. Adicolor opět podařilo vyrobit skutečně velkolepý dekorativní povrch, který přidá pocit luxusu a elegance, vynikající pro každy interiér.Může být použit k zvyrazneni  zdi, nebo ozdobit sloupy, dveře nebo dokonce části nábytku.. Snadno, valeckem ve dvou vrstvach, na základé Fondo Universale  Joye navrhnout k výběru  z 16 kouzelných barev.


Dekorační barva MarmorinoDekorační barva Dekorační barva Marmorino

Fascinující antikovaná finální úprava na vápenném základě.

Produkt nejvyšší kvality k získaní efektu antikované Benátské omítky. Vápenný základ, vybraný mramorový prach a mikro částečky křemene propůčují této omítce vzhled "z jiných časů" . Vyzdvihuje prvotřídní exklusivní vzhled tradičních italských dekorativních omítek. Je také možné přidat 1 lt  METALTOP Gold KS ke každé 4 litrů  MIZAAR na vrchní vrstvu, k vytvoření opravdu nádherné zlatého efektu.

 

   


Dekorační barva TravertinusDekorační barva Dekorační barva Travertinus

Prestiž starověkých římských obkladů.

TRAVERTINUS evokuje atmosféru starověkého římského obložení. Směs vybraného mramorového prachu a drti na vápenném základě, který usnadňuje aplikaci a garantuje perfektní přilnutí na podklad. Charakteristický travertin používáný ve vilách a vznešených palácích je dnes v aktuální nabídce Adicolor v obnoveném zpracování moderní technologií na základě starověkých vzorů a za použití prvotřídního materiálu. Travertinus je vhodný k aplikaci v interiéru i v exteriéru, nerostné složky zaručují výbornou odolnost proti vlhkosti a plísním při zachování vynikajicí prodyšnosti a dostatečné schopnosti odpuzovat vodu.

 

   


Dekorační barva Travertinus PDekorační barva Dekorační barva Travertinus P

Prestiž starověkých římských obkladů.

TRAVERTINUS P evokuje atmosféru starověkého římského obložení. Směs vybraného mramorového prachu a drti na vápenném základě, který usnadňuje aplikaci a garantuje perfektní přilnutí na podklad. Charakteristický travertin používáný ve vilách a vznešených palácích je dnes v aktuální nabídce Adicolor v obnoveném zpracování moderní technologií na základě starověkých vzorů a za použití prvotřídního materiálu. Travertinus P je vhodný k aplikaci v interiéru i v exteriéru, nerostné složky zaručují výbornou odolnost proti vlhkosti a plísním při zachování vynikajicí prodyšnosti a dostatečné schopnosti odpuzovat vodu. Travertinus P, pasta připravená k použití, praktická pro přípravu barevných odstínů i pro drobné práce.


Dekorační barva DecorDekDekorační barva Dekorační barva DecorDek

Dekorativní finální úprava pastózní konzistence pro kreaci plastických efektů v interiéru.

DEKORDEK je specificky formulovaný produkt, bílý nebo s příměsí zvolené barvy,  určený k aplikaci  2-3mm vrstvy se speciálními plastickými efekty - rýhováním, zvrásněním a dalším strukturováním, které lze vytvořit za použítí různých pomůcek dle vlastní kreativity a fantazie. Přidání barevných odstínů VELE´, VELE´ SILVER& GOLD, SHADE´ nebo SOGNI SK umožní podtrhnout jedinečnost upraveného povrchu.

 

Dekorační barva DecorDek


Dekorační barva Old Fashion ClassicDekorační barva Dekorační barva Old Fashion Classic

Atraktivní finální úprava s efektem starobylého zdiva pro interiéry i exteriéry.

Dekorativní malba pro interiéry a exteriéry na základě pigmentů, minerálů a organických pojiv. Použité pomůcky a technika umožní získat požadovanou sílu nátěru a vybraný efekt, rustikální nebo působivě antikovaný, který získá na intenzitě po stínování s Vele´, Vele´Silver&Gold, Sogni SK nebo Shade´.

 

 

   


Copyright 1997–2024 Adicolor.cz