Dekorační barva Venysé
Dekorační barva VENEXIAN FAUX
Dekorační barva VELI&VELLUTI
Dekorační barva Velé S&G
Dekorační barva Travertinus P
Dekorační barva Travertinus
Dekorační barva SOGNI SK
Dekorační barva Shadé S
Dekorační barva Shadé
Dekorační barva SANDÉ
Prev
06-05-2012
06-05-2012
06-05-2012
06-05-2012
06-05-2012
06-05-2012
06-05-2012
06-05-2012
06-05-2012
06-05-2012
Next

Dekorační barva MizaarDekorační barva Dekorační barva Mizaar

Prestižní finální úprava na vápenném základě s efektem Benátské lesklé omítky.

Produkt nejvyšší kvality k získaní efektu Benátské omítky. Formulovaný na základě vápna a vybraného mramorového prachu garantuje jemnou, sofistikovanou a prestižní finální úpravu v dokonalé harmonii jak s klasickým tak s moderním stylem, v neposlední řadě i díky bohaté škále barevných odstínů. MIZAAR, ke znovuobjevení exkluzivity této krásné, tradiční italské finální úpravy. Je také možné přidat 1 lt METALTOP Gold KS ke každé 4 litrů MIZAAR na vrchní vrstvu, k vytvoření opravdu nádherné zlatého efektu.

   


Číst dál...

Dekorační barva ShadéDekorační barva Dekorační barva Shadé

Odvážné a výrazné vodou ředitelné, dekorativní  barvy s metalickym efektem.

SHADE S je nový fascinující povrchová úprava mezi řady Shade kovových efektů. Je sloučení mezi hladkým a tvarovaným povrchy, který může vytvořit se skutečně unikátních kontrastů a odrazy.

K dispozici ve 3 základech: Gold, Silver a hliník, které mohou být navíc snadno tónovat do široké škály odstínů přidáním Adicolor Tinters produkovat zajímavé odstiny a povrchové úpravy svých snů.


Číst dál...

Dekorační barva Velé S&G Dekorační barva Dekorační barva Velé S&G

Siloxanový krém pro malování stěn, patinovaný voskový efekt se zlatými nebo stříbrnými flitry

Luxusní siloxanový, snadno aplikovatelný průhledný povrchový nátěr s výraznými zlatými nebo stříbrnými flitry, který propůjčí živost a hloubku s výjimečným světelným efektem každé stěně v interiéru. Stěna získá ochranu a zachová si dobrou prodyšnost. Sytá barva jí pak dodá nadčasově elegantní vzhled.

Aplikace barvy jednoduchými krouživými tahy pomocí speciální rukavice Adicolor je snadná a zábavná. Nátěr Velé S&G je velmi vydatný a zvláště vhodný pro stylovou a elegantní povrchovou úpravu sádrokartonových i omítaných stěn; výsledný povrch je omyvatelný.

Nadčasová elegance, to je Velé

Pokud vás již omrzelo nanášet barvu stále jen štětkou nebo válečkem a hledáte něco nevšedního a přitom nadčasového, je průhledný siloxanový nátěr  Velé určen právě pro Vás. Barvy na zeď lze nanášt i jinak – v případě Velé se barva roztírá krouživými pohyby speciální rukavicí, což je jednak zábavné a jednak zdravé – konečně můžete zapojit ty skupiny svalů, které se běžným pohybem posilují jen obtížně. Sytá barva Velé tak při aplikaci dodá vitalitu Vašemu tělu, poté Vás bude těšit její nadčasový a elegantní vzhled. Pokud si potrpíte na třpytivé povrchy, je tu pro Vás v nabídce i Velé Silver&Gold. Stříbrné či zlaté flitry oživí interiér zejména v případě, že je touto barvou natřena jedna dominantní zeď. Nezapomínejte, že celý interiér nemusí být vymalován monotónně, originální charakter mu dodá i vhodná kombinace barev.

    


Číst dál...

Dekorační barva SOGNI SK Dekorační barva Dekorační barva SOGNI SK

Moderní a elegantní dekorativní nátěr s perleťovým efektem

SOGNI SK je moderní a elegantní profesionální systém pro malování stěn. Hlavní charakteristikou této perleťové, průsvitné povrchové úpravy je metalický nebo duhový efekt, který mění odstín podle úhlu, z něhož se díváme, což dodává povrchu stěny jemný lesk. Nátěr je velmi trvanlivý a omyvatelný. Díky tomu je vhodný pro všechny místnosti vašeho domova; zejména je pak ideální pro rušné veřejné prostory, jako jsou hotely, školy, nemocnice či kanceláře. Jednoduchý způsob, jak vytvořit speciální efekty v působivých barvách, které působí dojmem velké hloubky a textury.

Luxusní vzhled omyvatelné stěny - Sogni SK

Dovedete si představit vzorník barev, ve kterém chybí perleť? My ve společnosti Adicolor rozhodně ne, proto jsme připravili moderní a elegantní dekorativní nátěr Sogni SK. Díky vysoké trvanlivosti je ideální variantou pro rušné veřejné prostory, jako jsou hotely, nemocnice, školy, či kanceláře, dokáže však prozářit i koupelnu či kuchyň. Ve větších prostorech vyniknou jeho specifika zejména tehdy, když jej doplní vhodná kombinace barev na ostatních stěnách. Kombinovat jej lze i v rámci jednoho povrchu – k tomu se skvěle hodí zejména metalické barvy řady Shadé, skvělých výsledků dosahujeme také v kombinaci s plastickým základem barvy DekorDek. Podrobnější informace Vám rádi poskytneme v nově otevřeném showroomu, nebo je naleznete v příslušných rubrikách na našich webových stránkách. 

   


Číst dál...

Dekorační barva SANDÉ Dekorační barva Dekorační barva SANDÉ

SANDÉ - fantastická písková povrchová úprava do interiérů s překryvy barev

Tato nová povrchová úprava s jemnou a „hladivou" pískovou texturou, která obsahuje jemný přírodní křemíkový písek, propůjčí jakékoli stěně v interiéru fantastický, harmonický a efektní vzhled. Můžete jí ponechat matný, měkký, teplý a přírodní vzhled, nebo ji můžete dále doplnit svrchním nátěrem Velé Gold nebo Silver, čímž dostanete ještě působivější výsledek. Sandé se velmi snadno nanáší a má tu výhodu, že se dobře odstraňuje, pokud časem budete chtít svoji malbu změnit.

Sandé – pro ty, co milují moře a pískové pláže

Malování na zeď začalo už v pravěkých jeskyních, pro moderní interiéry je dnes k dispozici široká nabídka finálních povrchů.  Mezi nimi mají speciální místo barvy s pískovou texturou, které dokážou propůjčit interiéru fantasticky přirozený vzhled a jemnou, přitom však viditelnou strukturou povrchu evokují nekonečné písčité pláže.  Vzorník barev a jejich odstínů od společnosti Adicolor by bez barvy Sandé rozhodně nebyl úplný.

   


Číst dál...

Dekorační barva Desiré M&GDekorační barva Dekorační barva Desiré M&G

Mramorový efekt je tak snadný

Napodobte fascinující vzhled luxusního přírodního kamene, např. mramoru nebo žuly, skutečně jednoduchým a levným způsobem, kterým vytvoříte velkolepý povrchový efekt. Nyní můžete kdykoli a snadno vytvářet fantastické obklady, panely či sloupy a obohatit tak vzhled kuchyně, koupelny, schodiště nebo obývacího prostoru. Jde o ideální řešení vysoce kvalitního povrchu, který zvýrazní stěny hotelů, restaurací, obchodů či nákupních center.

   


Číst dál...

Dekorační barva Desiré CHANTALDekorační barva Dekorační barva Desiré CHANTAL

Perleťově kovový zrnitý povrch v ohromujících barvách.

Desiré CHANTAL je nová velice zajímavá varianta řady dekorativních zrnitých nátěrů Adicolor. Perleťově metalízový zrnitý povrchový nátěr připravený k okamžitému použití v nejmodernějších barvách: modrá, broskvová, růžová, zelená, šedá a levandulová, a to vše obohaceno atraktivními jemnými stříbrnými mikrogranulemi. Skutečně fascinující a jasně svítivý povrch, který dodá lesk a eleganci každému prostoru v interiéru.

Nechte se inspirovat perleťově kovovým charakterem barvy Desiré Chantal

Ještě před několika dekádami byla nabídka barev značně omezená, bouřlivý rozvoj nejmodernějších technologií společně s dlouhodobým výzkumem na poli chemie však umožnily, že dnes jsou v nabídce barev efekty, o nichž jsme si včera mohli jen nechat zdát. Typickým příkladem je barva Desiré Chantal, jejíž receptura je výsledkem vysoce sofistikovaného výzkumu. Perleťově metalický povrchový nátěr s viditelným zrnem je připraven k okamžitému použití v nejmodernějších odstínech: modré, broskvové, růžové, šedé a levandulové. Stříbrné mikrogranule dodávají výslednému povrchu zcela nový, originální a neopakovatelný charakter. Inspirace malování je tu!


Číst dál...

Dekorační barva Dekorační barva Desire

Speciální konečná úprava nejvyšší kvality na bázi bílých vloček.

Z dlouholeté zkušennosti Adicolor, získané působením v produkci dekorativních maleb, se zrodil k obohacení již tak širokého spektra produktů, nový přípravek na povrchovou úpravu, Desiré. Desiré nalézá uplatnění v kancelářích, obchodech i jiných interiérech, všude tam, kde požadujeme speciální úpravu, která v sobě dokáže snoubit nejen eleganci a rafinovanost, ale i jistou rustikálnost v jedinečné harmonick spojení. Smicháním různých Tinters v rovném či různorodém poměru můžeme obdržet celou škálu barev a odstínů, které jistě uspokojí představy a nároky každého zákazníka.

Malování pokojů barvami z kolekce Desiré

Dlouholetá zkušenost s přípravou prvotřídních barev umožnila společnosti Adicolor rozšířit nabídku o kolekci barev Desiré. Ta zvýší prestiž kancelářským prostorům, ale i privátním interiérům. Malování pokojů touto barvou není náročné, je však dobré mít alespoň základní zkušenost s interiérovou malbou, neboť Desiré se nanáší speciální štětkou a po částečném zaschnutí se roztírá plastovou špachtlí. Výsledek však stojí za to: Desiré v sobě snoubí rafinovanost a eleganci, a přitom dodá interiéru rustikální charakter. Pro náročnější zákazníky je v nabídce také varianta Desiré Luxury. Více o obou barvách se dozvíte na našich webových stránkách.

   


Číst dál...