Dekorační barva JOYE'

Dekorační barva JOYE'

Směr použití:

Interiérový povrch, sádrový či omítnutý.

Příprava povrchu:

K obdržení požadovaného výsledku aplikovat na suchý, čistý povrch stětkou nebo válečkem jeden nebo dva nátěry univerzálního podkladu FONDO UNIVERSALE, přídáním TINTERU vybrané barvy obdržíme požadovaný odstín – 1 TINTER  na dva litry produktu. Jedná-li se o podkladový materiál daný starou nesoudržnou sprašující omítkou doporučujeme první nátěr ADIFIXEM, naředěným dle návodu – pochopitelně, nežli přikročíte k samotné aplikaci. Nechat zaschnout FONDO UNIVERSALE 5-6 hodin než přikročíte k aplikaci konečné úpravy.

Příprava odstinu:

Joye je dodáván ve dvou základech: Silver a Gold, takže každý může být zabarven přidáním uvedeného množství Adicolor TINTER, jak je popsano v katalogu.

Aplikace:

Jakmile podklad je dobře suchy, pokračujte s aplikací barevného Joye zvoleneho tónu. Nalijte do zásobníku Joye a válečkem s krátkým vlasem  několikrát otočit, aby zajistily, že je dobře nasycen. Otáčením valečka v krátkých, přeškrtnuté a nepravidelné tahy nanest produkt na zeď. Tímto způsobem budete mít dobře šíří povrchovou úpravu jednotného vzhledu.

Ředění:

připravená k použití  max 5% vody.

Technické údaje:

Spotřeba na jednotlivý nátěr (jedna vrstva): 7 až 8 m2/litr

Cas schnuti pri 25°C: od 4 do 6 hodin

Hustota: 1040 +/- 20 g/l

vazkost (Brookfield à 20°C): 6000 to 8000 mPa.s

V.O.C. (Direttive 2004/42/CE) : Cat. L BA (Val Limite 2010: 200 g/l) Val Eff. : 38 g/l.

Užitečné tipy:

Neaplikovat při teplotách nižších než 5 °C a vyšších než 28 °C. Věnovat pozornost ověřění rozměrů podkladu určeného k nátěru, aby nedošlo k následnému nedostaku nátěrového materiálu. V případě užití více balení se doporučuje smíchat vše předem, aby nedošlo k rozdílnosti barevných tonalit.Umýt pracovní náčiní teplou vodou.

Photogalerie

Video

Copyright 1997–2024 Adicolor.cz