Dekorační barva Old Fashion Classic

Dekorační barva Old Fashion Classic

Dekorační barva Old Fashion Classic

   

Směr použití:

Jakýkoliv interiérový povrch, sádrový či omítnutý, sádrokarton apod.

Příprava povrchu:

Podkladový materiál musí být kompaktní, čistý a suchý. Odstranit eventuální odlupující se omítku a ošetřit ADIFIXEM.  Jedná-li se o podkladový materiál daný nesoudržnou sprašující omítkou doporučujeme první nátěr ADIFIXEM, naředěným dle návodu. Fixační nátěr se doporučuje i v případě, že se jedná o nově omítnutý povrch v dobrém stavu.

Pro dosažení konečného odstinu:

Old Fashion Classic se dodává bílá. Může být obarvena pro konečny barevny efekt Vele, Vele  Silver & Gold, Shade, Sogni SK, atd., počet vrstev a aplikační techniky podle požadávku.

Aplikace:

Použít' základní vrstvu Old Fashion Classic plastovym nebo ocelovzm hladíem více či méně jednotným způsobem, vytvářet dekorativní  efekt.Produkt vám umožní vytvořit mnoho, individuálních účinku.

Po 10 - 12 hodinach použít jednu nebo více vrstev konečné barvy  Vele aVele Silver & Gold, Shade, Sogni SK, dle efektu a fantazie.

Vzorník a DVD "Show effect" ke konzultaci. Další varianty je možno vytvořit dle vlastní fantazie.

Ředění:

Připraven k použití.

Technické údaje:

Spotřeba na jednotlivý nátěr: podle požadovaného efektu

Vysychání při 25°C: 6-8 hodin na dotek

Následný nátěr: 10-12 hodin

Specifická váha: 1600 +/− 20 g/ litr

Obsah pevných látek: 78+/−1.

Užitečné tipy:

Neaplikovat při teplotách nižších než 5 °C a vyšších než 28 °C. Za účelem vyloučení eventuálního následného nedostatku nátěrového materiálu pozorně ověřit rozměry podkladu určeného k nátěru. Omýt pracovní náčiní teplou vodou.

Photogalerie

Video

Copyright 1997–2024 Adicolor.cz