Dekorační barva VELI&VELLUTI

Dekorační barva VELI&VELLUTI   

Směr použití:

Sádrový interiérový povrch.

Příprava povrchu:

Podklad musí být hladký a jednolitý. K obdržení požadovaného výsledku aplikovat na suchý, čistý povrch stětkou nebo válečkem jeden nebo dva nátěry univerzálního podkladu FONDO UNIVERSALE, přídáním  TINTERU vybrané barvy obdržíme požadovaný odstín – 1 TINTER  na dva litry produktu naředěného 20-30% vody. Jedná-li se o podkladový materiál daný starou nesoudržnou sprašující omítkou doporučujeme první nátěr ADIFIXEM, naředěným dle návodu – pochopitelně, nežli přikročíte k samotné aplikaci. Nechat zaschnout FONDO UNIVERSALE 5-6 hodin než přikročíte k aplikaci konečné úpravy.

Příprava odstinu:

Požadovaný odstín se obrží přidáním zvolených Adicolor Tinters a důkladným promícháním před aplikací; nátěry Veli&Velluti jsou k dispozici ve dvou verzích, na zlatém nebo stříbrném základu. dávka dle vzorníku barev. Pouze odstíny VVFF se obrží tintometrickým systémem "INSTANT COLOUR PROFESSIONAL".

Aplikace:

Aplikovat základ plastikovým hladítkem; vertikálně, krátkými nátěry, nezanechat vyvýšeniny a nerovnosti. Finální nátěr aplikovat na suchý podklad za použití stejného nástroje; lehký film rozetřený nerovnoměrně, podle představy požadovaného sametového efektu.

Ředění:

Připravená k použití

Technické údaje:

Spotřeba na jednotlivý nátěr: 5 čtverečních metrů na litr.

Zasychání pri 25°C: 3-4 hodin na dotek, 1 den celkové zaschnutí.

Specifická váha: 910-1100 +/− 20 g/ litr.

 

Užitečné tipy:

Neaplikovat při teplotách nižších než 5 °C a vyšších než 28 °C. Věnovat pozornost ověřění rozměrů podkladu určeného k nátěru, aby nedošlo k následnému nedostaku nátěrového materiálu. V případě užití více balení se doporučuje smíchat vše předem, aby nedošlo k rozdílnosti barevných tonalit, z téhož důvodu použít VELI&VELLUTI a TINTER vyrobené ve stejné sérii. Umýt pracovní náčiní teplou vodou.

Photogalerie

Video

Copyright 1997–2024 Adicolor.cz