Dekorační barva Venysé

Dekorační barva Venyse   

Směr použití:

Iterieriérové hladké sádrové stěny.

Příprava povrchu:

Podklad musí být hladký a jednolitý. Jedná-li se o podkladový materiál daný nesoudržnou sprašující omítkou, doporučujeme první nátěr ADIFIXEM, naředěným dle návodu, nežli přikročíte k samotné aplikaci.

Příprava odstinu:

Požadovaný barevný odstín obržíte přidáním Adicolor TINTERS v poměru označeném ve  vzorníku barev a následným důkladným promícháním s VENYSE.

Aplikace:

Natřít válečkem nebo štětkou první vrstvu barevným Venyse naředěným vodou v poměru 10 -15 %.  Následně po 4-6 hodinách přikročit ke konečné úpravě neředěným produktem - 6 až 8 tahů štětcem, o délce cca 8 až 10 cm, vedených odlišnými směry a ve vzdálenosti zhruba 10-15 cm mezi jednotlivými tahy. Rozetřít napříč speciální Venyse Distender špachtlí a ponechat místa, jež zůstanou bez pokrytí. Pokračovat uvedeným způsobem po celé ploše. Po ukončení prvního nátěru uskutečnit uvedený postup na nepokrytých místech. V případě, že dojde k zanedbaní určité části, je možné se k ní navrátit bez větších obtíží. Celkově je možné obdržet vysoký lesk, ochranu a zvýraznění efektu aplikací speciálního vosku EASYWAX pomocí syntetické houbičky a rozetřením měkkou textilií před zaschnutím.

Ředění:

Základní nátěrová vrstva: ředěný vodou 10-15%.
Konečná úprava: připravená k použití.

Technické údaje:

Spotřeba na jednotlivý nátěr ( základ a konečná úprava): 3,5 – 5 metr čtvereční / litr

Zasychaní pri 25°C: 8-12 hodin

Specifická váha: 1550 +/− 20 g/ litr

Obsah pevných látek: 70 +/− 1%.

Photogalerie

Video

Copyright 1997–2024 Adicolor.cz