Váš nákupní košík je prázdný!

Adicolor 2018

Rate this item
(0 votes)

Vážení přátelé!

Jako zástupci italských barev Adicolor v Čechách vás zveme na prezentaci novinky Adicoloru 2018. Tato prezentace bude probíhat v Italii, přímo u výrobce materiálů Adicolor v Milánu.Hlavním tématem bude mikrocement pod názvem LINK3018. Vzhledem k tomu, že prezentace je v Italii, bude vybírán poplatek.

 Prezentace se bude konat 07.06.2018.

Benátský štuk – tradiční, a přitom moderní

Rate this item
(0 votes)

V dnešní době existuje nepřeberné množství dekoračních interiérových technik, některé z nich ještě před pár lety technologicky patřily do říše sci-fi. Navzdory tomu si však prastará technika benátského štuku stále uchovává kouzlo a dokáže i dnes oslovit lidi s nejrůznějším vkusem, od milovníků dekorativně pojatých interiérů až po ty, co obdivují střídmý luxus.

Luxusní povrchy – možná dostupnější, než jste si mysleli

Rate this item
(1 Vote)

Slovo luxus vyvolává v člověku velmi specifické emoce, neboť symbolizuje něco výsadního, unikátního, nedostupného. Pokud by se vyhlašovala soutěž o výraz, který je marketingem nejčastěji zneužívaný, rozhodně by se právě toto slovo ocitlo na předním místě. Nejlépe to vyjadřuje užívání sousloví “luxus pro každého”, které je striktně vzato nesmyslné. Skutečný luxus nemůže být – už z definice – dostupný každému.

Všechny barvy inspirace

Rate this item
(1 Vote)

Návraty domů jsou stále stejné: přivítat partnera, nakrmit psa, večeře, televize, koupelna, ložnice… Najednou se člověk přistihne, že je třeba něco změnit, ale neví přesně, co. A nebo: nový byt, ještě bez nábytku, jen ho vymalovat, ale jak? Ať už patříte k těm nebo oněm, a nebo zažíváte úplně jiný příběh, nechte se inspirovat. Třeba je interiérový dekor přesně to, co hledáte. Jistě, někdy stačí pouze znovu vymalovat nabílo, ale proč nebýt odvážnější? I byt v panelovém domě je možné proměnit v luxustní rezidenci, když víte jak. 

Dodací podmínky a způsob platby

Rate this item
(0 votes)

Zboží, které si u nás objednáte Vám bude zasláno poštou a to na dobírku. Nebo při platbě předem bude zásilka odeslána jako doporučený balíček.

Vaše objednávka v případě platby "Běžný poštovní balík na dobírku" bude vyexpedována do 5 pracovních dnů. V případě zvolení platby "Běžný poštovní balík na dobírku", bude k cenám poštovného připočítána částka 49 Kč. U dopravy ZDARMA se částka za dobírku nezpoplatňuje.

V případě, že zvolíte platbu "Běžný poštovní balík a platba předem" pak po dokončení objednávky Vám bude zaslána na Váš e-mail kopie faktury s potřebnými údaji k převodu celkové částky. V den připsání částky na náš účet bude Vaše zásilka odeslána. Samozřejmě budete ihned informováni e-mailovou zprávou o připsání částky a hodině odeslání Vaší zásilky. Číslo účtu najdete na proformofaktuře, která Vám přijde po odeslání objednávky z našeho e-shopu. Kromě čísla účtu také zde najdete další údaje jako je variabilní a konstantní symbol.

Poštovné ZDARMA při objednávce nad 50 000 Kč.

Místem doručení zboží je doručovací adresa uvedená kupujícím v elektronické objednávce. Balné máte v našem obchodě zdarma a to při jakékoliv ceně objednávky.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Garance vrácení peněz - pokud vám zboží z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete do 14 dní od doručení vrátit nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování zpět na adresu uvedenou na faktuře a my vám zašleme dohodnutým způsobem peníze zpět. Pro urychlení vrácení peněz prosím uveďte číslo účtu, kam požadujete částku vrátit.

Ochrana osobních údajů zákazníků

Rate this item
(0 votes)

Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu. Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat emailem a telefonicky obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do "zákaznické sekce".

Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat, a to tak že zašle emailovou zprávu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky +420 244 461 062.

Oblíbené produkty

Nemáte v seznamu přání žádný produkt.

Porovnání zboží

Nemáte žádný produkt ke srovnání.

Bestsellery