Kvalitní ruční nářadí Bulova

Firma Adicolor udržuje a rozvíjí nejlepší tradice italské architektury (interiérů a exteriérů). I když hlavní pozornost soustřeďujeme na vývoj kvalitních materiálů umožňujících „vzkřísit„ nádheru benátských paláců, nezapomínáme ani na samotné nástroje, kterými se snáze dosahuje výsledný vynikající efekt.

Představujeme vám naší přátelskou společnost BULOVA Pennelificcio, která je výrobcem kvalitního světoznámého ručního nářadí.

Tyto naše kvalitní výrobky si určitě koupí náročný profesionál i náhodný kutil a budou jim sloužit déle.

Inspirování tradicí.

I ve světě zahlceném globalizací, firma Erminio Biacchi si zakládá na padesátileté tradici, kterou si udržela i při výměně zaměstnanců. Strategie a průzračný styl charakterizují naši společnost. Štětec Bulova pennelificio zůstává zdrojem inspirace.

Technologický výzkum.

Naše výrobky grip handle, Jolly systém, soft-touch paintings jsou výsledkem vlastních výzkumů a inovací, které nám umožňují zůstávat na předních pozicích.

Konkurenceschopná kvalita.

Prvořadým cílem všech našich výrobků je vynikající kvalita. S moderním zařízením a zkušenými pracovníky jsme schopni konkurovat komukoliv. Důkladný výběr surovin zaručuje, že naše výrobky jsou nejlepší.

Designe tvorby. (made in Italy)

Víme, že nevyhovíme všem, ale snažíme se zaujmout každého. Věnujeme pozornost barvám, jednotlivým detailům i balením zvýrazňujeme charakter každého našeho produktu. Doufáme, že si to všimnete a oceníte styl „Made in Italy".

Linie výrobků.

Abychom vyhověli požadavkům našich vážených zákazníků, vytváříme různé linie Pennellificio Bulova.

Seznamte se a vyberte si kvalitu, která odpovídá vaším přáním.

Copyright 1997–2020 Adicolor.cz