Váš nákupní košík je prázdný!

O společnosti

Hledáte inspiraci pro malování interiéru?

 Jestli uvažujete jak zkrášlit svůj byt, pokoj, kuchyň, nebo celý dům - inspiraci naleznete na naší stránce www.adicolor.cz.

 Jeden z největších Italských výrobců dekoračních barev a stěrek Adicolor přichází na Český trh. Velký výběr italských dekoračních barev a stěrek umožní zkrášlit interiér nejen bytu, domu ale i dokonce restaurace, hotely, zámky. Co přinese individualitu a originálnost čeho se dotkne štětec s naší barvou. Pro inspiraci malování pokojů si vyberete vhodné odstíny barev. Dekorační barvy na zed´ firmy Adicolor  jsou světově uznávané výrobky. Práci s dekoračními barvami Adicolor zvládne nejen profesionál ale i prostý občan nebo obyčejná kuchařka.

V současné době malíři pokojů se setkávají s tím, že cíle navržené architekty a designéry  jsou dost náročné. Bud´ to známy nám z dob antičnosti Benátský štuk a nebo efekt Římských obkladů, travertin,  je to styl, a jsou to věci  které patří do klasického interiéru. Imitace betonu a metalické efekty to jsou trendy současnosti.

Materiály Adicoloru jsou natolik všestranné, že zákazník určitě najde něco pro sebe. 

ADICOLOR  konečně přináší na český trh formu umění, která pomocí barvy a textury předčí všechny Vaše představy.

Jsme jedna z největších společnosti v oblasti dekorativní malby a speciálních interiérových efektů. Vždy jsme věřili v to, že je důležité, aby se společně s nátěrem na stěnách obytných budov, hotelů a obchodních center objevovala i elegance a osobitý styl. Dnes se ADICOLOR stal spojencem všech, kdo spolu s námi věřil v tuto filozofii.

Díky více než 20-letému výzkumu, zkušenostem a technickému rozvoji se nám podařilo dosáhnout přítomnosti naší produkce ve více než 20 zemích světa na 5 kontinentech. Opravdový úspěch společnosti spočívá nejen v trvalém růstu a celosvětovém uznání, ale také v dosažení námi stanovených cílů. Pomoci vášně a silné touhy se stále zdokonalujeme. Nasloucháme svým zákazníkům, obchodním partnerům, kolegům a přinášíme na trh moderní a originální řešení, která splňují potřeby klientů.

Nové tisíciletí nám otevřelo dveře do světa inovace a rozvoje. Výrobní závod společnosti ADICOLOR, umístěn ve městě Mediglia na severu Itálie, zabírá plochu více než 8 000m² a stále expanduje. Nicméně je zde mnohem více, než můžete vidět. Je to těžká práce za oponou, kterou skuteční profesionálové provádějí s nadšení. Je to péče, se kterou se staráme o životní prostředí. Jsou to vynikající výsledky našich výzkumných programů. To nejsou jen plechovky s barvou, ale opravdové kreativní a stylové úpravy stěn, které vzešly z více než 2 000 let zkušenosti v tvůrčích technikách.

Chceme, aby Vaše stěny mohly mluvit, proto fascinující svět barev ADICOLOR představuje nabídku vlastní škály Linie s názvem Sny, která nabízí efektivní řešení umožňující obohatit každý interier konečnými úpravami vysoké estetické hodnoty při naprostém zachování funkčnosti. ADICOLOR je dnes avantgardním tvůrcem nejnovějších dekorativních produktů schopných probouzet emoce, tvůrcem produktů určených všem těm, kteří chtějí učinit jedinečným prostředí, jež je obklopuje.

Svět není plochý, proč jsou vaše stěny?

Značky