Váš nákupní košík je prázdný!

Dodací podmínky a způsob platby

Zboží, které si u nás objednáte Vám bude zasláno poštou a to na dobírku. Nebo při platbě předem bude zásilka odeslána jako doporučený balíček.

Vaše objednávka v případě platby "Běžný poštovní balík na dobírku" bude vyexpedována do 5 pracovních dnů. V případě zvolení platby "Běžný poštovní balík na dobírku", bude k cenám poštovného připočítána částka 49 Kč. U dopravy ZDARMA se částka za dobírku nezpoplatňuje.

V případě, že zvolíte platbu "Běžný poštovní balík a platba předem" pak po dokončení objednávky Vám bude zaslána na Váš e-mail kopie faktury s potřebnými údaji k převodu celkové částky. V den připsání částky na náš účet bude Vaše zásilka odeslána. Samozřejmě budete ihned informováni e-mailovou zprávou o připsání částky a hodině odeslání Vaší zásilky. Číslo účtu najdete na proformofaktuře, která Vám přijde po odeslání objednávky z našeho e-shopu. Kromě čísla účtu také zde najdete další údaje jako je variabilní a konstantní symbol.

Poštovné ZDARMA při objednávce nad 50 000 Kč.

Místem doručení zboží je doručovací adresa uvedená kupujícím v elektronické objednávce. Balné máte v našem obchodě zdarma a to při jakékoliv ceně objednávky.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Garance vrácení peněz - pokud vám zboží z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete do 14 dní od doručení vrátit nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování zpět na adresu uvedenou na faktuře a my vám zašleme dohodnutým způsobem peníze zpět. Pro urychlení vrácení peněz prosím uveďte číslo účtu, kam požadujete částku vrátit.