Váš nákupní košík je prázdný!

Adicolor 2018

Rate this item
(0 votes)

Vážení přátelé!

Jako zástupci italských barev Adicolor v Čechách vás zveme na prezentaci novinky Adicoloru 2018. Tato prezentace bude probíhat v Italii, přímo u výrobce materiálů Adicolor v Milánu.Hlavním tématem bude mikrocement pod názvem LINK3018. Vzhledem k tomu, že prezentace je v Italii, bude vybírán poplatek.

 Prezentace se bude konat 07.06.2018.

Luxusní povrchy – možná dostupnější, než jste si mysleli

Rate this item
(1 Vote)

Slovo luxus vyvolává v člověku velmi specifické emoce, neboť symbolizuje něco výsadního, unikátního, nedostupného. Pokud by se vyhlašovala soutěž o výraz, který je marketingem nejčastěji zneužívaný, rozhodně by se právě toto slovo ocitlo na předním místě. Nejlépe to vyjadřuje užívání sousloví “luxus pro každého”, které je striktně vzato nesmyslné. Skutečný luxus nemůže být – už z definice – dostupný každému.

Všechny barvy inspirace

Rate this item
(1 Vote)

Návraty domů jsou stále stejné: přivítat partnera, nakrmit psa, večeře, televize, koupelna, ložnice… Najednou se člověk přistihne, že je třeba něco změnit, ale neví přesně, co. A nebo: nový byt, ještě bez nábytku, jen ho vymalovat, ale jak? Ať už patříte k těm nebo oněm, a nebo zažíváte úplně jiný příběh, nechte se inspirovat. Třeba je interiérový dekor přesně to, co hledáte. Jistě, někdy stačí pouze znovu vymalovat nabílo, ale proč nebýt odvážnější? I byt v panelovém domě je možné proměnit v luxustní rezidenci, když víte jak. 

Benátský štuk – tradiční, a přitom moderní

Rate this item
(0 votes)

V dnešní době existuje nepřeberné množství dekoračních interiérových technik, některé z nich ještě před pár lety technologicky patřily do říše sci-fi. Navzdory tomu si však prastará technika benátského štuku stále uchovává kouzlo a dokáže i dnes oslovit lidi s nejrůznějším vkusem, od milovníků dekorativně pojatých interiérů až po ty, co obdivují střídmý luxus.