Váš nákupní košík je prázdný!

Všechny barvy inspirace

Rate this item
(1 Vote)
Read 2543 times
Print Email

Návraty domů jsou stále stejné: přivítat partnera, nakrmit psa, večeře, televize, koupelna, ložnice… Najednou se člověk přistihne, že je třeba něco změnit, ale neví přesně, co. A nebo: nový byt, ještě bez nábytku, jen ho vymalovat, ale jak? Ať už patříte k těm nebo oněm, a nebo zažíváte úplně jiný příběh, nechte se inspirovat. Třeba je interiérový dekor přesně to, co hledáte. Jistě, někdy stačí pouze znovu vymalovat nabílo, ale proč nebýt odvážnější? I byt v panelovém domě je možné proměnit v luxustní rezidenci, když víte jak. 

Malířské ztvárnění interiérů rozhodně nekončí volbou vhodného odstínu, i když i ten je velmi důležitý. I struktura, ať již na první pohled výrazná, nebo zcela nenápadná, hraje svou nezastupitelnou roli, a to nejen v reprezentativních prostorech obývacího pokoje, kam vodíme návštěvy, ale i při volbě povrchu pro dětský pokoj. Jak známo, děti mají bohatou obrazotvornost a jednobarevné plochy je v lepším případě nudí, v tom horším mohou přímo vyvolávat nepříjemné pocity. Proč například nepoužít k vymalování dětského pokoje barvu SOGNI SK (http://www.adicolor.cz/dekoracni-barvy/dekoracni-barva-sogni-sk)? Barvu mohou oživit drobné šupinky, ale jde s ní pracovat i reliéfně. 

Inspirace v malovani
A když už jsme u reliéfních technik, tou pravděpodobně nejznámnější je imitace pórovitého mramoru. Barva Travertinus (http://www.adicolor.cz/aktuality/75-malov-n-n-ro-n-ch-prostor-vy-e-travertinus) je levnější než kamenný obklad, přitom se však lépe než travertin hodí do exteriéru. I v interiéru je možné s ní dělat zázraky, takže návštěva neuvěří, že to není kamenný obklad, a že máte jen „vymalováno“. 
Možná Vás vždycky přitahovala spíše historická období než současnost a historizující estetika Vám lépe pomůže vytvořit pocit domova. Nechte se inspirovat uměním interiérových dekorací staré Itálie! (http://www.adicolor.cz/poradna/56-klasick-pojet-interi-ru-vych-z-z-p-sn-ho-du-antick-ho-um-n)
A nebo hledáte klid ve východní filosofii a v harmonii, která vychází z umění feng-shui? Tak prosím! http://www.adicolor.cz/poradna/29-bydleni-podle-pravidel-feng-shui
A jestli nevíte, kudy kam, tak navštivte fotogalerii, třeba naleznete inspiraci právě tam. http://www.adicolor.cz/fotogalerie-interieru

Takto označená slova nahradit hypertextovým odkazem (schovat hypertext odkaz do nich) a ne používat ho explicitně.