Vážení přátele!

Do 28.03 jsme otevření jenom pro poradenství a vydej zboží dle 

předchozí telefonické domluvě na čislo +420775612527

Malování náročných prostor vyřeší Travertinus

 

dekoracni-barva-travertinus-img1

Rádi byste dali nový vzhled vaší koupelně nebo kuchyni? Nelíbí se vám dlaždičky na stěnách, ale bojíte se, že když je sundáte a vymalujete dekoračními barvami, nebude barva na zdech držet? Dnes už existuje řešení, které zajistí stálost malování a zároveň zabrání vzniku plísní či popraskání nátěru.

S nevzhlednými dlaždičkami už je konec. Vstupte s námi do světa inspirace a dopřejte vašim stěnám nový vzhled. Barva Travertinus dodá vašemu interiéru i exteriéru vznešený vzhled, připomínající palácové obložení starověkého Říma. Díky vynikajícím vlastnostem této dekorační barvy se můžete pustit do malování i v náročných prostorách vašeho domu či bytu, jako je koupelna, oblast kuchyňské linky, chodba nebo sklep.

dekoracni-barva-travertinus-img2

Barva Travertinus je složena ze směsi mramorového prachu a drti na vápenatém základě. Díky obsahu nerostných složek je vysoce odolná vůči vlhkosti, nechává vaše zdi dýchat a má perfektní schopnost odpuzovat vodu, takže se nemusíte obávat vzniku plísní nebo nevzhledných mokrých fleků. Vápenatý základ navíc zajišťuje schopnost přilnutí k jakémukoliv povrchu, barvu Travertinus tedy můžete použít na jakýkoliv interiérový či exteriérový povrch, a to i sádrový nebo omítnutý.

p315809 488 336-1

 

qapnu obklad travertinem v patinovan   uprave

Aplikace barvy Travertinus není nijak náročná, můžete ji nanést buď v celistvém bloku, nebo zvolit jakýkoliv vzor pomocí rýhování špachtlí či jiným nástrojem. Následným uhlazením pak získá povrch dokonalý lesk. Pokud vám nevyhovuje přírodní vzhled, můžete zapojit do malování dekorační barvy ADICOLOR a vnést tak do vašeho domova kouzlo barev.

Při použití barvy Travertinus v interiéru není potřeba žádná její další úprava, ve venkovních prostorách ale doporučujeme ochránit ji nátěrem VELE, který je samozřejmě součástí nabídky dekoračních barev ADICOLOR.

Barva Travertinus v sobě mísí zpracování moderními technologiemi s ohledem na základy starověkých vzorů, kterými se honosily vily a paláce. Chcete-li vpustit tento vznešený styl i do vaší domácnosti, máte teď jedinečnou možnost. Nechte se inspirovat a vykouzlete si doma i venku naprosto jedinečný vzhled stěn, které budou navíc vysoce odolné vůči vlhkosti a nepříznivým vlivům. Prvotřídní materiál, ze kterého je barva Travertinus vyrobena, zajistí trvalost a stálost vašich zdí. Dopřejte si chvíle luxusu, zapomeňte na pochybnosti a pusťte se do malování

Copyright 1997–2022 Adicolor.cz