ADICOLOR boduje na světových trzích

 

Italské dekorační barvy ADICOLOR jsou synonymem krásy, inovace, dekorace, elegance, efektivního řešení a fascinujícího světa barev. Díky barvám ADICOLOR má nyní naprosto každý možnost zkrášlit si nejen svůj dům, byt či kancelář, ale i prodejní prostory, restaurace nebo hotely.

 

1306952975

 

Dekorační barvy ADICOLOR představují nespočet možností inspirace v interiéru. Kromě klasických barev umožňují vyzdobit interiér okouzlujícími efekty a proměnit obyčejnou stěnu v nevšední podívanou. Díky širokému sortimentu, který není na našich trzích obvyklý, více jak dvacetiletým zkušenostem, nepřetržitému výzkumu a technickému vývoji s inovativními 

 

379600 342618845853001 756910717 n

 

a nevšedními nápady a neustále rostoucí oblibě mezi uživateli, si dekorační barvy ADICOLOR úspěšně dobývají zahraniční trhy. Kromě výhradního zastoupení v České republice pronikly v poslední době dekorační barvy ADICOLOR také na trhy v Lucembursku, Turecku, Bulharsku, Německu a v Austrálii.

 

224571 332013410246878 1546451145 n

Díky barvám ADICOLOR se malování interiéru stává zábavnou, kreativní činností, kterou zvládne úplně každý. Dopřejte vašemu interiéru originální, individuální vzhled, který vykouzlíte jednoduchými tahy štětcem. Záleží jen na vás, zda zvolíte klasický styl a vyberete si například benátský štuk, který pochází už z dob antiky, nebo dáte přednost modernímu stylu a zvolíte barvy s lesklým, perleťovým, mramorovým, perleťově kovovým či metalickým efektem, siloxanový krém s voskovým efektem a stříbrnými či zlatými flitry, barvu s pískovou povrchovou úpravou nebo třeba barvu s konečnou úpravou na bázi bílých vloček.

 

adicolor4

 

Na výběr je opravdu nespočet možností a kombinací, díky kterým získá váš interiér fascinující vzhled, který vám bude každý závidět. Barvy, které nás obklopují, ovlivňují nejen naše psychické, ale i fyzické zdraví, a proto je velmi důležité použít při malování takové barvy, které na nás budou působit pozitivně a díky nimž se budeme cítit příjemně.

Nejen pro naše obchodní partnery, ale hlavně také pro naše zákazníky, kterých si nesmírně vážíme, pořádáme pravidelná školení, na kterých vás seznámíme s podrobnostmi o jednotlivých dekoračních barvách, možnostech jejich využití,

 

adicolor1

 

představíme vám novinky a poradíme se vším, co vás zajímá a co potřebujete vědět. Díky setkání s námi a našemu školení už nebudete nikdy tápat a svět dekoračních barev se pro vás stane přehledným. S námi nejste nikdy sami, jsme tu pro vás a vždy vám poradíme, jak nejlépe dovedeme. Nebojte se změnit váš interiér a dejte prostor barvám a efektům. Kromě vašeho interiéru tak bude barevnější i váš život. 

 

Copyright 1997–2024 Adicolor.cz