Vážení přátele!

Do 28.03 jsme otevření jenom pro poradenství a vydej zboží dle 

předchozí telefonické domluvě na čislo +420775612527

Probuďte v sobě umělce s barvami Adicolor

 

 

V každém z nás se skrývá duše umělce. Pokud jste v sobě ještě neodhalili skrytý talent, máte nyní jedinečnou příležitost. Vyzkoušejte dekorační barvy Adicolor, popusťte uzdu vaší fantazii a pusťte se do malování.

Malování s dekoračními barvami Adicolor zvládne opravdu každý, i bez předchozích zkušeností. Nechte se inspirovat a pusťte se do malování s barvami Desire.

 

 

 

decoracni-barva-desire

desire

 

 

Barvy Desire vám nabízí širokou barevnou škálu, ve které si určitě vyberete ten pravý odstín, kterým oživíte váš interiér. Barva Desire je postavena na principu bílých vloček vystupujících z barevného podkladu, snoubí v sobě eleganci a rafinovanost společně s rustikálním charakterem. Díky možnosti smíchání různých odstínů a v různých poměrech se vám otevírá celá škála inspirace. Dodejte svému bytu, kanceláři nebo obchodu nádech luxusu, jedinečnosti a rafinovanosti a zároveň ukažte, co se ve vás skrývá.

 

 

 

dESIRE PHOTO 2

 

 

Malování s touto barvou není náročné, jediné, co budete potřebovat, je vaše nadšení a inspirace. Barva Desiré se nanáší speciální štětkou a po částečném zaschnutí se roztírá plastovou špachtlí. Díky kombinaci barevného podkladu a bílých sněhových vloček vykouzlíte jedinečnou podívanou. Malování ještě nikdy nebylo tak snadné…

 

 

DESIRE PHOTO 3

 

Pokud patříte k náročnější skupině a chcete mít doma vymalované zdi opravdu něčím extra, pak zvolte variantu Desiré Luxury. Dekorační barvy Desiré Luxury poskytnou vašemu interiéru opravdovou prestiž. Nabízejí vám totiž konečnou úpravu na bázi vloček v barvách zlata, stříbra nebo mědi. Díky tomu se vaše místnost rozzáří odleskem tisíců mihotavých světýlek, která jí dodají luxusní, nadčasový vzhled plný elegance.

 

dESIRE PIC1

 

Máte-li raději chladnější vzhled a lesk luxusního přírodního kamene a preferuje mramor, můžete jej nyní snadno a levným způsobem vnést i do vaší domácnosti. Řada dekoračních barev Desiré totiž nabízí i tuto variantu, a to pod názvem Desiré M&G. Díky této dekorační barvě vytvoříte mramorový efekt snadno a rychle. Na výběr máte osm různých odstínů, takže si určitě přijdete na své. Společně s barvou obdržíte lak, kterým barvu po zaschnutí přetřete a tím získáte dokonalý efekt lesklého mramoru.

 

 

224571 332013410246878 1546451145 n

 

  

Malování s dekoračními barvami Adicolor je opravdu snadné. Kromě inspirace ve vás probudí nadšení a odhodlání pustit se do práce. Nespoléhejte na cizí, ale vsaďte na vlastní umění, cit a kreativitu.

Dokažte si, že zvládnete opravdu všechno a udělejte si z malování stěn koníček.

 

 

Copyright 1997–2022 Adicolor.cz