Vážení přátele!

Do 28.03 jsme otevření jenom pro poradenství a vydej zboží dle 

předchozí telefonické domluvě na čislo +420775612527

Odborníci Alphadecor.cz dokážou ve vašem interiéru zázraky

 

Pokud chcete dodat vašemu interiéru šmrnc a zcela originální, exkluzivní vzhled, který bude přesně odpovídat vašemu vkusu a požadavkům, oživte ho dekoračními barvami Adicolor. Dekorační barvy umožňují dosažení celé řady efektů, která osloví i ty nejnáročnější zákazníky. A pokud chcete, aby byl výsledný efekt opravdu bezchybný, obraťte se na odborníky.

 

adicolor-000-big

 

 

Profesionální, vyškolený personál společnosti Alpha Decor dokáže ve vašem interiéru zázraky a vykouzlí přímo před vašima očima dekorativní výzdobu zdí a stropů. Společnost působí na českém trhu již od roku 1997 a všichni její zaměstnanci absolvují pravidelná odborná školení nejen v rámci České republiky, ale i v jiných evropských zemích. Díky tomu mají bohaté znalosti a zkušenosti a dekorační barvy Adicolor znají do posledního detailu. Malování je pro ně koníčkem, vloží do něj veškerou svou energii a kus svého srdce a na vašich stěnách a stropech vytvoří nádhernou kompozici.

 

novinky1

 

 

Samozřejmostí je důkladné prodiskutování vašich přání a fantazií, dodání barevné inspirace v interiéru a zkombinování textur povrchů a obrazců. Návrháři pro vás připraví několik variant vhodných pro malování, ukážou vám vzorky barev a povrchů a doporučí to nejlepší řešení přímo pro vás.

 

adicolor1

 

U společnosti Alpha Decor si můžete vybrat z velké škály možností materiálu, ať už se jedná o dekorační omítku, malbu na zdech a stropech, dekorační panely, benátský štuk, nanášení fotofresek, instalaci dekoračních obkladů nebo lepení tapet. Vaše zdi tak díky šikovným rukám odborných pracovníků za použití dekorační barvy Adicolor získají dokonalý vzhled, který může imitovat dřevo, mramor, textil nebo keramiku, a navíc se stěny stanou odolné vůči škrábancům, nárazům či oděrům. 

 

adicolor-001-big

 

Zároveň si můžete být jisti, že pokud zvolíte pro zkrášlení vašeho interiéru společnost Alpha Decor, dostane se vám nejen bohaté barevné a nápadité inspirace v interiéru, ale na váš projekt bude pohlíženo zcela individuálně, odborně a s notnou dávkou tvořivosti, přičemž výsledkem bude zcela originální interiér, který nenajdete nikde jinde. Společnost Alpha Decor si totiž zakládá nejen na kvalitě, spolehlivosti a perfektně odvedené práci, ale také na originalitě, a proto do všech svých děl vnukne originálního ducha a nikdy se tak nesetkáte s okoukanou fádností.

 

 

logo

 

  

Chcete-li svěřit svůj interiér do rukou opravdových profesionálů, použít ty nejkvalitnější a nejrozmanitější italské dekorační barvy Adicolor, prohlédnout si vzorky možných variant a získat množství inspirace, pak je volba jednoznačná – obraťte se na Alpha Decor.

 

 

Copyright 1997–2022 Adicolor.cz