Vážení přátele!

Do 28.03 jsme otevření jenom pro poradenství a vydej zboží dle 

předchozí telefonické domluvě na čislo +420775612527

Con Amore. Inspirace v malování pokojů a bytů.

Dnes máme různé druhy pro malování, bud to pokojíček studenta, garsonka, byt v paneláku nebo luxusní stará, ale i novodobá vila zámožných lidí. Neobvyklé a nádherné kombinace barvy – s pigmenty minerálů, kovů, organického pojiva atd. nás inspirují vytvářet stylové efekty různých dob s použitím barev, ve kterých měď, zlato,stříbro, písek apod. napomáhají napodobení antiky nebo benátského štuku a někdy modernistského přepychu 21. století.

Několik příkladů:

Barva SOGNI SK je velice moderní a elegantní pro malování stěn třeba studentského pokojíčku. Hlavní charakteristikou této perleťové, průsvitné povrchnostní úpravy je metalický nebo duhový efekt, který mění odstín podle úhlu, z něhož se díváme, což dodává povrchu stěny jemný lesk. Nátěr je dost trvanlivý a omyvatelný, díky tomu je vhodný pro všechny místnosti domova.

Barva MIZAAR  - produkt nejvyšší kvality k získání efektu Benátské omítky. Je kombinaci vápna a vybraného mramorového prachu, což zjemňuje finální úpravu stěn klasického bytu v panelových stavbách. Je možné přidat METALTOP pro vytvoření nádherného zlatého odstínu.

Pro malování bytu v panelovém domě se také krásně hodí barva DAMASCO - velmi elegantní, navozující atmosféru vznešených domů z minulého času. Je k dispozici ve zlatavém, stříbrném nebo měděném odstínu. Snadno se aplikuje mořskou.

Malování v nadstandardních bytech a vilách 

Barva DESIRE pro speciální konečnou úpravu na bázi bílých vloček s jistou rustikálnosti uspokojí majiteli zahradních domků

Barva DESIRE CHANTAL pro její perleťově zrnitý povrch v nejmodernějších barvách jako modrá, broskvová, růžová, zelená, šedá, levandulová (a to vše obohacené atraktivními jemnými stříbrnými mikrogranulemi s fascinujícím efektem jasně svítivého povrchu, který dodá lesk každému prostoru nadstandardního bytu.

Barva DESIRE LUXURI poskytuje možnost rafinované úpravy, velice prestižní a elegantní, - na bázi vloček zlata, mědi, stříbra.

Barva SHADE – je okouzlující efektní nátěr ve dvou verzích. Hladká verze - SHADE L - dokáže bohatě vyzdobit kolony, stropy a ostatní dekorativní prvky. Verze SHADE R oslňuje a třpytí v každém prostoru, jemuž dodává prestiž a exkluzivitu.

Malování stěn koupelny, vstupní haly a stěn u schodišť a krbů

Barva VELIO VELLUTI je jedinečná a neodolatelná na dotek! Úprava  - na vodní bázi.

Barva VELE SILVER GOLD se krásně hodí pro vstupní haly. Je to luxusní siloxanový nátěr s výraznými zlatými nebo stříbrnými flitry, který se velmi snadno aplikuje. Stěna získá ochranu a zachová si dobrou prodyšnost. 

Barva OLD FASHION CLASSIC se používá  pro prestižní úpravu na vápenném základě s efektem Benátské lesklé omítky. V její osnově jsou pigmenty minerálů a organických pojiv. Nádherně zvýrazňuje stěny vedle krbu. Použité pomůcky nářadí umožní získat požadovanou sílu nátěru, což zapůsobí antikovaně vedle krásných schodišť vilového interiéru.

Barva AMIRE („Hvězdy světla“) nová magicky svůdná barva v nabídce ADICOLOR.

Barva SANDE obsahuje přírodní křemíkový písek, což malbě dodává měkký, matný a teplý vhled. Snadno se nanáší a dobře se odstraňuje (pokud budete chtít svou malbu časem změnit).

Inspirujících barev je mnohem víc v kolekci ADICOLOR.

Podle Katalogu si můžete objednat třeba různé druhy TRAVERTINU, MARMORINU a další.

Nejlevnější nebudou, ale kdo nezná přísloví –„Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné výrobky“? Určitě se vyplatí vložit jednou naše peníze do nádherných italských barev a renovovat dosud, možná, primitivní bydlení v duchu evropského luxusu a elegance. Zdá se, že znamenité italské bel canto zvuku jakoby ožilo v hlubokém 3D plastickém světě barev Linea sogni ADICOLOR. 

Copyright 1997–2022 Adicolor.cz